Čeká vás maturita?


Maturita je zakončení střední školy, a student prostřednictvím maturity prokazuje, že si ze studií něco odnesl. Znalosti a případná praxe potom umožní studentovi pokračovat dál a nebo se zapojit do pracovního procesu. Ještě před samotnou maturitou, v období zimních měsíců, střední školy pořádají maturitní plesy. Na nich se maturanti pomalu loučí se svým studiem a spolu s rodinou a přáteli slaví završení jedné životní etapy. Maturitní ples si chtějí všichni užít na maximum, protože právě na plese si studenti přebírají šerpy a odznaky, které jsou hezkou vzpomínkou na tento večer.

fialové šaty

Protože maturita je jednou v životě…
Většina lidí má jen jednu střední školu a každý chce pochopitelně odmaturovat na první pokus. O to víc si studenti chtějí svůj ples užít. Proto je nutné se na něj pořádně připravit. Hlavně slečny chtějí mít dokonalé šaty, které jim krásně padnou, a ve kterých zazáří nejen při tanci se svou středoškolskou láskou, ale také při tanci s tatínkem nebo dědečkem či bratrem. I rodina se zapojuje do programu a byla by škoda nemít všechny tyto okamžiky zvěčněné na fotografiích.

Před plesem se maturantky vrhají do obchodů a hledají šaty, které budou nejen cenově dostupné, ale také které se jim budou líbit. Maturitní ples je totiž o maturantech a tak by měly být šaty opravdu krásné a nejlépe i originální. Není moc hezké když má z jedné třídy více slečen šaty úplně stejné. Říkáte si že nevíte jak zvolit šaty na maturitní ples Lifties? Není na tom nic složitého, ale je potřeba začít je hledat včas, nejlépe už v září.

barevné šaty

Ideální je navštívit opravdu dobrý šablon se společenskými šaty, kde budete mít nejen velký výběr šatů, ale kde budete mít k ruce i zkušené asistenty. Ti vám vždy pomohou najít cenově dostupné šaty podle vašich představ. Odnést si můžete domů třeba jedinečné princeznovské šaty s dlouhou sukní nebo šaty s korálky. Nezapomínejte na to, že by pod nimi neměly prosvítat bradavky – pro takové případy existují třeba nálepky na prsa.