Dekorační zábradlí


Já si myslím, že každý člověk by chtěl, aby jeho domácnost byla bezpečná, aby nikde nebylo něco, u čeho by se člověk mohl bát anebo aby měl nějaké obavy. Já jsem taková žena, která vždycky chce, abych to doma měla uklizené a také hlavně bezpečné. A protože máme novostavbu, a ještě není úplně hotová. Tak jsem si řekla, že si to takhle projdou a napíšu si, co bych ještě chtěla změnit. Když jsem zjistila, že balkon je bez zábradlí, tak jsem zpozorněla. Co když potom budeme mít děti a spadne někdo z balkonu anebo co když půjdu já se večer nadýchat čerstvého vzduchu a také spadnu?

Bez zábradlí to nejde.

Tohle rozhodně nepřipadalo v úvahu, tak jsem partnerovi řekla, že potřebujeme zábradlí na balkon. Partner už také prý na tom uvažoval. A řekl, že bych chtěl něco elegantního a něco pěkného, co je neokoukaného. Tak jsme se společně podívali na webové stránky kmdesign.cz. Tam jsou například zábradlí na balkon anebo balkonová terasová zábradlí. Partnerovi jsem řekla, že bych opravdu nevěděla, co si vybrat, protože se mi tam líbilo opravdu všechno. Zábradlí na balkon je podle mého názoru opravdu hodně důležité. I když někteří lidé říkají, že zábradlí na balkon je zbytečné a že je to ztráta peněz.

Zábradlí je vždycky bezpečné.

Je to prý škoda peněz, prý jednoduše stačí, aby na balkon chodili jenom ti lidé, kteří nespadnou. Jenže jak tohle zajistit? Vezměte si třeba, kdyby někdo byl nemocný anebo si třeba trochu nahnul alkoholu a ihned by z balkonu spadl. Tohle rozhodně u nás nepřipadalo v úvahu. S partnerem jsme vybrali opravdu krásné kovové zábradlí na balkon. Abych se přiznala, byla jsem z toho nadšená. Ze začátku jsem chtěla nějaké menší, nízké zábradlí, ale partner řekl, že vysoké zábradlí, které je třeba metr a půl vysoké, že bude nejlepší a také více bezpečnější. Navíc jsem si tam také dala krásné držáky, kde můžu mít potom v budoucnu truhlíky s květinami.