Dopřejte si doma vášnivý víkend častěji

Udržujete s přítelkyní dlouholetý vztah a rozumíte si spolu tak, že vám přítomnost toho druhého vyhovuje a nechcete ji měnit? Pak svůj vztah okořeňte výjimečným sexem. Co si pod tímto výrazem představit a existuje vůbec něco takového? Připadá vám, že sex je do jisté míry vyčerpávající, a že je to někdy spíše „manželská povinnost“?

dívka v pokoji

Nenechávejte to navečer – lidské tělo je nastaveno podle tzv. biologických hodin. Například nejvíce energie přichází do tlustého střeva kolem šesté hodiny ranní, kdy máme tendenci se vyprázdnit, a mezi sedmou a osmou pak nejvíce energie zásobuje žaludek pro trávení vydatné snídaně. Zařízeno je to i tak, že nejvíce testosteronu mají muži dopoledne mezi osmou a desátou hodinou, proto je také tehdy milování nejsladší a nejrozkošnější. Je-li před vámi volný víkend, večer se raději prospěte a sex si dopřejte ráno, uvidíte, že to bude stát za to.

žena u vody

Nepoužívejte žádné „voňavky“ – muži některým ženským parfémům přezdívají trefně „voňavky, protože jim připadají spíše jako „syntetické pokusy z laboratoří“, které připomínají socialistické deodoranty ve spreji. Chcete-li mužům vyhovět, odložte parfém a zůstaňte taková, jaká jste. Pro muže je velmi důležité vnímat přirozenou vůni ženské pokožky, protože se podle toho orientují, zda jste pro ně vhodná partnerka i pro případné budoucí děti. Velmi matoucí ovšem bývá hormonální antikoncepce, proto, abyste se lépe poznali a zjistili, zda jste si geneticky navzájem vhodní, přesedlejte na jiný typ antikoncepce.

Když selže erekce – někdy se nemusí dařit a když se nedostavuje erekce, nevěšte hlavu. Nemusíte hned shánět Viagra gels, zaměřte se hlavně na svou životosprávu a na stresové vlivy, protože stres vám erekci krade nejvíc. Mohou vám při tom být nápomocné i bylinky proti stresu a na podporu testosteronu, například peruánský Ženšen a Kotvičník zemní.