Muži si někdy myslí, že neuspějí…

Je mnoho mužů, kteří by velice rádi oslovili nějakou ženu, protože se jim například líbí, ale neudělají to, protože si myslí, že u ní stejně nebudou mít šanci a ve výsledku by byli tak akorát zklamaní z toho, že to opět nevyšlo, takže se na konec rozhodnou, že ženu neosloví.

Mnoho mužů, pokud se dnes chtějí seznámit, to udělá tak, že nějaké dívce napíšou raději na sociální síť, protože je to pro ně jednodušší a když je daná dívka odmítne, nikdo to alespoň neuvidí, než kdyby nějakou dívku, která se jim zalíbí, oslovili reálně. Je jasné, že jakmile dojde k tomu, že muž osloví dívku reálně a ona opravdu nebude mít zájem a bude na ní vidět, že je jí až nepříjemné, že na ní vůbec mluvíte, bude se na vás okolí dívat divně a to minimálně po dobu, než daní lidé odejdou nebo než odejdete vy.

srdce v písku

Dnes se po světě potuluje mnoho divných lidí a tak se člověk nemůže divit tomu, že se na něj lidé dívají zvláštně, pokud nějakou dobu pokukujete po nějaké dívce a když se za ní konečně rozhodnete jít a ona vás odmítne, budou si daní lidé o vás myslet kdo ví co a přitom jste se jen chtěli seznámit.

Mnohdy právě starší muži jsou schopni přijít za mladšími dívkami a zeptat se jich na kontakt v domnění, že se budou dané dívce líbit. Pokud za danou dívkou přijde někdo v přibližném věku dívky, je možné, že bude mít daný člověk úspěch, ale pokud to bude někdo výrazně starší, opravdu nepočítejte s tím, že by daný člověk nějaký úspěch měl.

dva lidé

Jen málokterá mladá dívka chce chodit s mužem, který je i o několik desítek let starší a možná, že je ve výsledku starší než otec dané dívky.

Jestliže jste ve věku dívky, která se vám líbí, opravdu se může stát, že budete mít úspěch, ale pokud jste starší, rozhodně se nepokoušejte dívku oslovit, protože to dopadne tak, že úspěch mít opravdu nebudete a ve výsledku to může dopadnout tak, že na vás okolí bude házet opravdu nepříjemné pohledy, což člověk nechce zažít.