Oblečení pro mimčo


Kojenecké dupačky Kojeneckeobleceni.cz jsou asi věc, nebo spíše kus oblečení, který zná každá maminka. A jsou nedílnou součástí v šatníku čerstvě narozeného miminka. Když se mi narodila dcera, kojenecké dupačky jsem jí dávala skoro pořád. A to z toho důvodu, že si jako miminko (i teď mimochodem) ráda sundávala ponožky. A aby jí bylo teplo, tak jsem jí ty kojenecké dupačky dala. Je to rozhodně lepší, než když měla furt ponožky, které si porad sundávala. Teď jsem kojenecké dupačky (protože už má rok a půl) nahradila punčocháčky. A ty si taky jen tak nesundá a je jí teplo. Kojenecké dupačky seženete v každém obchodě, jak v second handu, na různých e-shopech, v obchodech pro děti a podobně.

dite

A seženete je taky v různých velikostech, v různých barvách s různými obrázky. Já jsem teda v tomhle byla hodně kreativní a brala jsem od každého něco. Nejvíc jsem ale brala kojenecké dupačky v modré a zelené barvě, někdy i v růžové a přijde mi, že jí vlastně slušely jakékoliv kojenecké dupačky. Líbily se mi na ní úplně všechny, co kdy na sobě měla. Jí sluší prostě všechno, protože je tak moc roztomilá a nádherná a já jsem šťastná, že ji mám.

dite

A hrozně rychle mi vyrostla. Kde jsou ty časy, když byla ještě malé miminko a neuměla chodit ani lézt. A je zajímavé, že taky člověku s dítětem strašně rychle utíká čas. Dříve, když jsem byla sama, mi to vůbec neutíkalo, ale teď je to úplně opačně. A je to docela zajímavá a příjemná změna. Nebudu lhát, občas to bylo fakt náročné a někdy je stále, čím více je dítě starší, tím více mu musíte věnovat pozornosti. Ale postupem času si na to zvyknete a sžijete se s vaším miminkem. Chce to jenom čas a trpělivost. A někdy i pořádnou dávku energie a vytrvalosti, protože bez vytrvalosti to jde někdy jenom těžko. Ale my ženy jsme silné a zvládneme úplně všechno….