Obstát není jednotuché


Když hledáte nějakou firmu kde si chcete něco koupit nebo využít jejích služeb, určitě i hledáte nejprve na internetu, abyste v okolí nebloudili a zbytečně nejezdili autem sem a zase zpátky. Najít některé firmy je celkem oříšek, protože ne každá firma má sídlo uprostřed města s viditelným označením. Mnohé firmy je nutné hledat dlouho a pečlivě, protože na první pohled by člověk často ani neřekl, že v dané budově někoho najde.

mapy navigace

Skvělým pomocníkem nejen při hledání sídla firem ale i při orientaci v ulici nebo třeba ve městě se stal Google Street View. Je to skvělá aplikace, pomocí které můžete sledovat jakoukoliv část města nebo jinou část světa v její reálné podobě. Aplikace vám navíc umožňuje virtuální prohlídku, což znamená, že danou lokalitu vidíte tak jak vypadá, aniž byste se na ní museli reálně nacházet. Všechno si můžete prohlédnout z pohodlí vašeho obývacího pokoje. Pomocí šipek můžete chodit sem a tam a sledovat budovy. Díky tomu vždycky snadno najdete tu, kterou zrovna hledáte.

Tento pomocník může být významným i z hlediska podnikání. Právě díky tomu že lidé mohou sledovat ulice i domy, je dobré využít tuto službu i pro váš podnik. Street view panorama může zobrazovat i vnitřní prostory vaší firmy, takže si provozovnu může prohlédnout každý, kdo vás hledá.

auto navigace

Buďte vidět
Tato aplikace může být jedním z marketingových nástrojů, které můžete využívat ve svůj prospěch. Byla by škoda nezkusit si přitáhnout zákazníky i tímto způsobem, protože cenově jde o dostupnou službu, která dosud neměla v našich končinách obdoby. Buďte o krok napřed před ostatními a využijte něco, co využívá zatím jen opravdu málokterý podnikatel. Navíc pomocí této služby vaši firmu najde každý a nebude muset pobíhat sem a tam. Nikoho nebaví bloudit a hledat budovy, ale pomocí street view každý najde co hledá.