Pěkné zuby


Myslím si, že je velice nutné, aby každý člověk o svůj chrup pečoval dobře. Protože si myslím, že kdyby člověk o svůj chrup vůbec nepečoval nebo o něj pečoval špatně, tak to potom taky katastrofálně dopadne s jeho zuby. Protože mám kamaráda, který o své zuby vůbec nepečuje. Myslím si, že je to vážně škoda, protože kdybyste viděli úsměv mého kamaráda, tak si myslím, že byste asi omdleli. Nebo byste si mysleli minimálně, že jí pořád jenom sladká jídla, že si vůbec nečistí zuby. Kdybych ale měla říct pravdu, tak tohle vlastně takhle je. Můj kamarád má velice rád sladká jídla, ale že by si pravidelně alespoň jednou denně vyčistil zuby, tak to vůbec ne.

O zuby pečuji.

Podle mého názoru, kdyby ten můj kamarád šel do estetické stomatologie v Praze, tak tam z něj asi zešílí. Anebo si na něm zgustnou. Protože mnoho zubařů by jistě nechtělo vidět, kdyby za ním přišel někdo, který má zuby opravdu v katastrofálním stavu. Já sama za sebe bych se rozhodně styděla. Proto já sama pravidelně chodím do estetické stomatologie v Praze, kde se mi opravdu nejvíce líbí. A tuto stomatologii jsem si oblíbila, že je tam profesionální přístup lékařů ke svým pacientům. Myslím si, že právě profesionální přístup je vždycky také na prvním místě.

Děti musí mít nácvik.

Podle mého názoru by o chrup mělo dbát opravdu mnoho lidí. A vlastně úplně každý, protože pokud nebudete pečovat o své zuby, tak potom o zuby můžete samozřejmě přijít. Zuby máme jenom jedny. Někdo potom nebude mít peníze na nové zuby. A to potom bude vypadat opravdu hrozně, když člověk nebude mít třeba žádné zuby. Nebo bude mít všechny zkažené. Takže estetická stomatologie v Praze je podle mého názoru opravdu na prvním místě. A jistě také znáte úsloví, že zdravé zuby jsou krásné. Tohle je více než pravda. A já se tím řídím dvojnásob. Estetická stomatologie v Praze je vyhlášená a samozřejmě velmi pečlivá.