Vyuční list rozhodně stačí

Je pro Vás vzdělání důležité? Stále platí, že kluci, kteří ukončili povinnou školní docházku, tak se jdou vyučit. Výhodou je, že vyučení je pouze na tři roky. Kluci buď během vyučení pracují někde jako brigádníci, a pokud ne, tak hned p vyučení jdou pracovat. Kluci chtějí peníze mnohem víc než holky. Kluci si totiž chtějí vydělávat, a chtějí si koupit auto. V dnešní době je převaha toho, že kluci auto vyžadují. Samozřejmě se to netýká toho, že by chtěly machrovat, ale prostě auto je mnohem víc pohodlnější. Sice takový kluk, který má maturitu a jde se učit na lékaře, tak má mnohem víc peněz po škole než kluk, který je vyučený.

Knihy

Zásadní ale je, že ten chlapec, který je pouze vyučený, tak docílí auta a věci, které chce mnohem dřív než nějaký lékař, který studuje až pomalu do 30let. Život je takový, jaký si ho člověk sám udělá. Každý má svoje nějaké představí, plány, ale popravdě chlapec, který je pouze vyučený, tak strčí nějakého doktora už ve svých 19 letech do kapsy. Bude mít auto nebo žít někde už od rodičů, protože bude chodit do práce hned po svém vyučení, které trvá pouze tři roky. Práce rukama není zase tak špatně ohodnocená, a kluci si na tom mohou vydělat velmi slušné peníze.

Práce

Mít skoro 200Kč za hodinu práce, tak to je velmi slušná pozice. Kluci si klidně mohou vydělávat takové peníze na stavbách, a samozřejmě i jako jiné pozice, například číšník, barman, kadeřník. Jak už jsem psala na začátku, kluci tíhnou po penězích, a klidně slušného výdělku mohou docílit pouze svým výučním listem. Takže rozhodně kdo si myslí, že se pouze výučním papírem neužívá, tak to jste na velkém omylu, protože s výučním listem se Vám peníze pohrnou jen do kapsy, když budete šikovní a najdete si brigádu, práci, která nabízí takové možnosti, tak máte rozhodně vyhráno. Nic není nikdy ztraceno, proto se nebojte, a hledejte práci svých snů za slušné peníze.