Můj život

Je opravdu hodně lidí, kteří mají svůj životní styl, který také potom opravdu hodně respektují. A je mnoho lidí, kteří také ale má takový životní styl, který neodpovídá standardům anebo také není vůbec dobrý a chtělo by to jeho změnu. Abych pravdu řekla, tak já sama jsem vždycky dbala na to, abych měla opravdu zdravý životní styl. Protože mě to baví. Vzpomínám si, jak jsem jednou s kamarádkou uvažovala nad tím, že bychom mohly začít běhat. A abychom na to nebyly sami, tak jsem se ještě k sobě přizvaly kamaráda, který chtěl sportovat s námi. A ano, už to chápete správně.

Zábavu s mírou.

My jsme s kamarádkou a s kamarádem chtěli shodit nějaká ta přebytečná kila, protože se už blížilo léto. A všichni jsme si chtěli pořídit opravdu krásné nové plavky, tak aby nám to slušelo, tak jsme si řekli, že musíme zhubnout. A řeknu vám, že to nebylo vůbec jednoduché. Byla to jako procházka peklem. Bylo to opravdu hodně složité a já sama jsem si říkala, proč jsem vůbec fakt opravdu hodně jedla a celou zimu jsem vůbec nesportovala, že jsem to nechala dojít opravdu tak daleko. A podle mého názoru žít životní styl znamená, že se něčemu věnujete, takže já jsem si s kamarádem a kamarádkou řekla, že budeme žít lepší životní styl a ne takový, jaký jsme měli předtím.

Oslaďte si život.

Vůbec nevidím nic špatného na tom, když člověk začne opravdu pravidelně sportovat a také začne jíst jinou stravu. Chtěla jsem jíst více ovoce a zeleniny a nejenom knedlíky, které miluji úplně nadevše. A opravdu ale nevím, jak se své závislosti na ovocných kynutých knedlíků zbavím, protože je bto nejoblíbenější jídlo. A uvidím, ale budu se snažit opravdu udělat cokoliv, abych chodila svá zbytečná kila a měla jiné stravovací návyky a měla jiný životní styl. myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří vyznávají opravdu odlišný životní styl, ale podle mého názoru na tom nic špatného není, když se odlišuje. Nic není stejné a každý člověk jej jiný a má jiné potřeby.