Práce s počítačem

Je opravdu hodně zaměstnání, které by si člověk mohl vybrat, aby mohl pracovat. A to bych nebyla já, abych nebyla vybíravá. Bohužel mám takovou povahu, že jsem docela líná a jsem také hodně vybíravá. Proto jsem chtěla dělat takovou práci, která mě bude opravdu hodně bavit a která mě také zároveň bude naplňovat. Opravdu bych nechtěla vykonávat nějakou práci, která by mě nebavila a chodila bych do práce každý den se znechucením a taky jenom kvůli tomu, abych si něco koupila a něco vydělala. Myslím si, že když člověk se najde skvělou práci, která ho opravdu hodně baví, tak má z půlky vyhráno.

Chaty a informatika mě baví.

Já bych raději měla méně peněz, ale práci takovou, která mě bude bavit. Než abych měla práci, kde mám sice hodně peněz, ale nebude mě práce zase bavit. A protože mě velice zajímá informatika a počítače, tak jsem se zajímala o zaměstnání, kde se vyrábí různé aplikace. Jenomže bohužel takovou v práci jsem nikde nemohla najít. Jenomže stejně postupem času jsem si uvědomila, že tvorbu webových aplikací nezvládám úplně perfektně, jak bych si přála. Sice samozřejmě něco umím, ale není to úplně dokonalé, že bych tvorbu aplikací mohla dělat profesionálně.

Weby jsou někdy složité.

Protože když jsem potom na vysoké škole dělala jenom tak na oko tvorbu webových aplikaci, tak to dopadlo katastrofálně. Profesor mi řekl, že já bych tedy osobně nemohla nic dělat, co se týče webu a aplikací. Proto mi potom pan profesor ještě doporučilo webovou stránku strelec.pro, kde se pan Michal Střelec zajímá o tvorbu webových aplikací. Pokud vás to zajímá, tak tento pán je zkušený vývojář a moc rád tvoří webové aplikace na míru. Je to jeho specializace, které se věnuje už opravdu hodně dlouho. Proto se nemusíte bát kontaktovat pana Střelce, který vám samozřejmě nabídne své zkušenosti, když navrhoval úspěšně webové aplikace na míru. Více informací se opravdu dočtete na jeho webu, kde se také dozvíte více informací o jeho úspěších a také o tom, jak vyrábí weby.